Text Size

korektory (EQ)

Minimal System Instruments Filter Bank - funkcjonalny, bezpłatny plug-in VST oferujący pięć różnych typów filtrów

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Minimal System Instruments Filter Bank SFilter Bank to świetna propozycja dla muzyków i nie tylko. Udostępnia szereg filtrów różnego zastosowania w ramach jednej wtyczki.
   

DDMF ColourEQ - darmowy korektor z charakterem (VST, AU, RTAS)

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

DDMF ColourEQ SColourEQ nie jest typowym korektorem, posiada dodatkowy parametr odpowiedzialny za zmianę krzywej filtra.
   

Kuassa BasiQ - freeware'owy EQ w formacie AU i VST

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Kuassa BasiQ SKuassa, Inc. to indonezyjska firma znana między innymi z gitarowych emulacji takich jak Creme czy One. BasiQ to nowy, prosty w obsłudze i co istotne darmowy korektor.
   

Variety Of Sound BaxterEQ - darmowy, masteringowy korektor VST działający w trybie stereo lub M/S

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Variety Of Sound BaxterEQ SW sieci pojawiła się kolejna, darmowa nowość z logiem Variety Of Sound. Według producenta sprawdzi się zarówno na grupach jak i sumie miksu.

   

Arctican The Pilgrim - darmowy, prosty filtr z funkcją Mix (wet/dry)

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Arctican The Pilgrim S

Firma Arctican udostępniła na swojej stronie nowy plug-in (VST/AU). Tym razem jest to prosty filtr przeznaczony zarówno do grania na żywo jak i do studia.

   

Audiocation AQ1 - darmowy 4-pasmowy korektor w formie wtyczki VST

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Audiocation AQ1 SAQ1 to kolejny przydatny i co istotne freeware'owy plug-in w ofercie firmy Audiocation. Wtyczka jest zoptymalizowana do niskiego zużycia mocy obliczeniowej komputera.

   

Voxengo Marvel GEQ - 16-pasmowy, graficzny korektor typu linear-phase

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Voxengo Marvel GEQ S

Marvel GEQ to freeware'owy korektor graficzny działający w formacje AU oraz VST. Oferuje spore możliwości konfiguracyjne.

   

DDMF IIEQ - darmowy, w pełni parametryczny korektor w formacie VST i AU

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

DDMF IIEQ S

IIEQ to prosty w obsłudze, 10-pasmowy korektor barwy. Sprawdzi się na każdym etapie produkcji.

   

Sonimus SonEQ - 3-pasmowy EQ w vintage'owym wydaniu

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Sonimus SonEQ SFani freeware'owych aplikacji mogą mieć powód do zadowolenia. Pojawił się kolejny darmowy korektor w formacie VST.
   

Phoenixinflight 10EQ - 10-pasmowy korektor graficzny oparty na API 560

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Phoenixinflight 10EQ S10EQ to darmowy korektor graficzny oparty na module API 560. Jest dostępny wyłącznie w wersji VST dla komputerów z systemem Windows.
   

Elysia Niveau Filter - prosty filtr w formie wtyczki RTAS i VST

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

Elysia Niveau Filter SNiveau Filter to dzieło niemieckiej firmy Elysia. Plug-in oprócz tego, że jest bardzo łatwy w obsłudze, oferuje użytkownikom przyjazny interfejs graficzny.
   

Terry West Twelve Graphic Equalizer - darmowy, dwunastopunktowy korektor graficzny

darmowe wtyczki - korektory (EQ)

twest_12graphiceq0Dobry korektor o dużym zakresie pracy może się zawsze przydać. Taki właśnie jest Twelve Graphic Equalizer, darmowy, dwunastopunktowy korektor graficzny.

   

Strona 1 z 2

E-MUZYK - multitest 12 par monitorów studyjnych z 8\

Logowanie i rejestracja

Pomiary RMAA - interfejsy audio USB

 • E-MU 0404 USB

  E-MU 0404 USB 0Niemal idealny interfejs audio USB - dwa niezłej jakości preampy mikrofonowe, instrumentalne i wejścia liniowe, złącza cyfrowe S/PDIF elektryczne i optyczne, wysokiej klasy przetworniki A/C i C/A (co widać w wynikach) i złącza MIDI IN/OUT. Całość uzupełniona sprzętowym monitoringiem, niezłymi sterownikami i funkcjonalnym panelem. Brakuje tylko sterowników ASIO obsługujących Direct Monitoring.

   
 • E-MU 0202 USB

  E-MU 0202 USB 0Najtańszy sensowny interfejs jaki jest obecnie na rynku - jeden preamp mikrofonowy bez zasilania Phantom, dwa wejścia liniowe lub instrumentalne. Struktura 2-kanałowa, funkcja sprzętowego monitorowania z regulacją wzmocnienia, przełącznik monofonizacji monitorowania sygnałów wejściowych. Brak obsługi technologii Direct Monitoring przez sterownik ASIO. Naprawdę niezłe parametry audio jak na interfejs za nieco ponad 400 zł. Zasilanie z szyny USB.

   
 • Focusrite Saffire 6 USB

  Focusrite Saffire 6 USB 0Dwa przedwzmacnaicze mikrofonowe Focusrite z zasilaniem Phantom i tłumikami PAD, sprzętowy monitoring z funkcją monofonizacji odsłuchu, dwa niezależne tory wyjściowe (na monitory 1-2 i oddzielne na odsłuch np. dla wokalisty 3-4). Brak obsługi przez sterownik ASIO technologii Direct Monitoring. Dostępne częstotliwości próbkowania 44.1 kHz i 48 kHz. Interfejs ma złącza MIDI IN i OUT. Interfejs może być zasilany z szyny USB.

   
MOTU
EVE Audio - profesjonalne monitory studyjne
Roland R-26 - topowy rejestrator
Universal Audio UAD-2 - najlepiej brzmiący dopalacz DSP na rynku

Pomiary RMAA - interfejsy audio FireWire

 • TC Electronic desktop konnekt 6

  TC Electronic desktop konnekt 6 0Świetny i poręczny interfejs audio FireWire z 1 wejściem mikrofonowym, 1 instrumentalnym i stereofonicznym wejściem liniowym -  bardzo korzystna relacja cena-jakość. Interesująco rozwiązana kwestia monitoringu - niezależny tor odsłuchowy na wyjściach liniowych i wyjściu słuchawkowym. Niestety w trybie WDM są kłopoty z pracą w częstotliwościach wyższych niż 48 kHz - pomiary wykonano dla częstotliwości 44.1 kHz i 48 kHz. Pod kontrolą ASIO można pracować do 96 kHz.

   
 • Echo Digital Audio Audiofire 4

  ECHO Audio Audiofire4 0Świetnie brzmiący 6-kanałowy interfejs audio na FireWire - 4 kanały analogowe + elektryczny S/PDIF. Pierwsze 2 wejścia akceptują sygnały mikrofonowe (z Phantom), LINE i INSTRUMENT. Wejścia 3-4 tylko liniowe. Do tego złącza MIDI IN/OUT i możliwości pracy do 24/96. Parametry audio ponadprzeciętne.

   
 • TC Electronic konnekt live

  TC Electronic konnekt live 00Zaprojektowany przez TC Electronic interfejs heavy duty. Do zastosowania scenicznego. Bazuje na konstrukcji pozostałych interfejsów konnekt, dodatkowo ma możliwość podłączenia gramofonu jako źródła dźwięku (korekcja RIAA). Wyniki jakościowe pomiarów niezłe, ale nie powalające na kolana... Ale interfejs ma wiele atutów - 2 niezłe preampy, 2 wejścia liniowe, wejście i wyjscie optyczne ADAT i 2 niezależne tory odsłuchowe. Idealny dla DJa.

   
 • Echo Digital Audio Audiofire 2

  ECHO Audio Audiofire2 0Maleński interfejs audio FireWire - bodaj najmniejszy na rynku. A mimo to zaliczył bardzo dobre wyniki pomiarów. Dwa wejścia i dwa wyjścia analogowe, do tego port cyfrowy I/O S/PDIF i MIDI In i Out. Do tego mamy aplikację obsługująca sprzętowy mikser z dodatkowymi dwoma wirtualnymi kanałami stereo. Zasilanie z szyny FW (6-pinowe złącze) bądź zasilacza.

   
 • TC Electronic konnekt 24D

  TC Electronic Konnekt 24D 0Interesujący interfejs audio o sporych możliwościach, 4 kanały wejściowe analogowe + ADAT + S/PDIF elektryczny. Do tego sprzętowo realizowany DSP (kompresor, korektor i reverb). Dwa niezłe preampy z zasilaniem Phantom, możliwość przełączenia w tryb Hi-Z (instrument). Do tego dwa wyjścia słychawkowe jako oddzielne kanały. Po ostatnich uaktualnieniach spora poprawa stabilności i wydajności. Niestety w trybie WDM są kłopoty z pracą w częstotliwościach wyższych niż 48 kHz - pomiary wykonano dla częstotliwości 44.1 kHz i 48 kHz. Pod kontrolą ASIO można pracować do 96 kHz.

   

najnowsze linki

1. Smart Electronix
    Kategoria:wtyczki efektowe (plug-ins)
2. Teragon Audio
    Kategoria:wtyczki efektowe (plug-ins)
3. VertexDSP
    Kategoria:wtyczki efektowe (plug-ins)
4. RNDigital Labs
    Kategoria:wtyczki efektowe (plug-ins)
5. N.D.C Aglae software Tune It!
    Kategoria:wtyczki efektowe (plug-ins)

Copyright © 2003-2009 ARB Media Poznań - Wszelkie prawa zastrzeżone
zaprzyjaźnione serwisy: E-MUZYK.pl | Portal Nagłośnieniowy - testy sprzętu PA | E-GITARA.net.pl | macmusic.pl | Sylvan | R&S Wind | TS Wind | Posesor Poznań | Gothart Elewacje Drewniane | Gothart Music Label | team 29er | Holimex - Kreslarski-sklep.pl | Tanie strony www Poznań | Systemy Pomiarowe imc | Implanty Zębów Poznań | Jacek Skowroński | "Implanty Zębów" Gabinet Poznań | Pozycjonowanie stron | Tworzenie stron | Biuro Rachunkowe "eRKa" Poznań - Pełna księgowość | Biuro Rachunkowe "eRKa" Poznań - Księgowość dla wspólnot mieszkaniowych | Kancelaria Rachunkowa "LIBRA" Poznań - Pełna księgowość Poznań | Kancelaria Rachunkowa "LIBRA" Poznań - Książka przychodów i rozchodów KPiR Poznań | Skuteczne pozycjonowanie w Google stron firmowych | Kurs pozycjonowania w Google stron firmowych

komputer do muzyki, jaki komputer do muzyki, komp do muzy, laptop do muzy, jaki laptop do muzyki, sampler, syntezator, wirtuale, interfejs audio FireWire, interfejs audio USB, interfejs MIDI